MoonGate - Polski Serwer Ultima Online, Valheim, Legends of Aria, World of Warcraft, ArcheAge, Conan Exiles
Skip

Polskie Forum

Post has published by Fenris
Viewing 1 post (of 1 total)
 • Fenris
  Keymaster
  Member since: January 26, 2020

  Przyjaciele,

  przez ostatnie ponad dwa lata, wraz z Wami przeżyliśmy wspaniałą przygodę rozwijając wspólnymi siłami polską społeczność wieloosobowych gier sieciowych (MMOG). Każdego dnia, czuliśmy Wasze wsparcie wiedząc, jak wspaniałą grupą osób jesteście i jak bardzo warto – wraz z Wami – zagłębiać się we wspaniałe światy gier mmorpg.

  Nadszedł jednak czas, aby – licząc na Wasze dalsze wsparcie – zrobić kolejny, tym razem duży krok do przodu. Bo krokiem takim jest nie tylko kompleksowana przebudowa wszystkich naszych serwisów internetowych wraz z ich połączeniem w nowoczesną całość, nie tylko nasze nowe domeny (w tym domena mmog.pl) ale również zmiana głównej marki, pod jaką występujemy.

  Pozostawiając przy konwencji znanej w Polsce marki MoonGate, skupiającej shardy różnych gier sieciowych, postanowiliśmy poszerzyć sferę naszego działania, chcąc skupić na naszym serwisie jak najwięcej osób, które podobnie jak my, cenią sobie wspólną grę w sieci. W tym kierunku przebiegać będzie dalsza rozbudowa naszego nowego serwisu, w tym również kierunku zmierza zastosowanie przez nas nowej nazwy dla serwisu internetowego (MMOGspot) wraz z nowym logiem.

  Zapraszamy Was serdecznie do korzystania z naszej nowej strony i możliwości jej zasobów jak również zachęcenia – Waszych Przyjaciół – graczy różnych gier MMO do korzystania z naszego Forum, Discord, a w przypadku większego zainteresowania daną grą – być może również osobnego działu jej poświęconego. Zachęcamy również do korzystania z naszych serwerów (UO, LOA, WOW) a w przyszłości – w przypadku dużego zainteresowania – być może również serwerów innych gier sieciowych.

  Chcemy bowiem podążać drogą biegnącą ku celowi jakim jest stworzenie dużego polskiego serwisu MMO – przy Waszej aktywnej współpracy – do której już dziś serdecznie Was zapraszamy.

  Na zawsze Wasz
  Fenris

  • This topic was modified 4 years, 4 months ago by FenrisFenris.
Viewing 1 post (of 1 total)

The forum ‘Polskie Forum’ is closed to new topics and replies.

Facebook X / Twitter Pinterest